AKTUÁLIS

8264 Szigliget,
Kossuth u. 53.

Kérjük, ajánlja fel Alapítványunk számára adója 1%-át!

Adóbevallásunk elkészítésekor minden évben rendelkezhetünk a befizetett adónk 1+1 százalékáról. Adója 1%-ának felajánlása nem kerül semmibe, de óriási segítség az Alapítványunk számára.

A legkisebb összeg is számít, ezért kérjük, rendelkezzen Ön is az

adója 1 %-áról!

Az alapítvány célja:

A Szigligeti Általános Iskolában tanuló gyermekek és az intézményben folyó nevelő-oktató tevékenység támogatása, intézmény tárgyi feltételeinek javítása.

A cél elérése érdekében az alapítvány az alábbiakat kívánja megvalósítani:

• bármely tanulmányi területen tehetséges és kiemelkedő eredményt elérő tanulók támogatása
  • az intézményben folyó nevelő-oktató tevékenység feltételeinek és az intézmény felszereltségének javítása,
  • egyéb kulturális és szabadidős tevékenységek támogatása.

Az alapítvány számlaszáma: 10400724-50526971-67781015

Adószáma: 19278340-1-19

Köszönjük, ha támogatja a „Szigligeti gyermekekért” Alapítvány céljainak megvalósítását, fejlődését, munkáját!

Búcsúzunk Horváth Vilmostól, a Szigligeti Általános Iskola nyugalmazott igazgatójától

„Az életnek véget kell érnie, de a szeretetnek nem” /M.Albom/

Sajnos személyesen nem ismerhettem Vili bácsit, de nagyon sok szépet meséltek róla egykori tanítványai, kollégái.

Horváth Vilmos 1955. július 09-én szerzett matematika-fizika szakos tanári diplomát a budapesti Apáczai Csere János Pedagógiai Főiskolán.

Bővebben: Búcsúzunk Horváth Vilmostól