Tisztelt Szülők! Kedves Tanulók!

Tájékoztatom Önöket, hogy a köznevelési intézményekre, így iskolánkra is vonatkozó járványügyi készültségi időszak védelmi intézkedéseiről szóló 431/2020. (IX. 18.) Korm. rendelet 2020. október 1-től hatályos.

Ennek megfelelően 2020.10.01-től, csütörtöktől:

1. Az intézmény épületébe az ott foglalkoztatott személyen, az ott szükséges karbantartási, illetve javítási munkát végző személyen, a jogszabályon alapuló kötelezettség teljesítése céljából érkezőn, a tanulón kívül más személy nem léphet be.
  2. A tanulókat reggelente az első bejárati ajtóig kísérjék, és délután ott is várják meg!
  3. Iskolába érkezéskor minden diákunknak, dolgozónak érintésmentes lázmérővel testhőmérsékletet mérünk. A torlódások elkerülése érdekében két mérési pontot jelöltünk ki: az első bejárat (titkárságnál); 2. a zsibongó, utca felőli bejárata.
  4. A fenti, első pontban meghatározott személyek is, csak abban az esetben léphetnek be az épületbe, ha a testhőmérsékletük nem haladja meg az országos tisztifőorvos által meghatározott 37,8 °C -ot.
  5. Akinek a testhőmérséklete eléri vagy meghaladja a meghatározott értéket (37,8°C):
  • gyermekek esetében a többi tanulótól elkülönítjük, haladéktalanul értesítjük a szülőt, törvényes képviselőt;
  • a felnőtt személy a mérési pontnál tovább nem haladhat.
  1. Minden tanulónál legyen maszk, hogy szükség esetén használni tudja (pl. utazás, közös helyiségek)!

Megértésüket, együttműködésüket köszönjük!

Szigliget, 2020.szeptember 30.